Шанс на посмішку, здоров'я та красу!

17 января 2016

24/09/2015 до Косметологічного центру Naturel завітали представники мужньої статі. Амбіційні, рішучі та відомі в нашу місті гравці Футбольного клубу Буковина на чолі з головним тренером Мглинцем Віктором Івановичем!

Керівництво Футбольного клубу Буковина піклується про успішні результати гри і здоров’я своїх майстрів спорту, тому візити в Naturel є невід’ємною частиною побудови правильної стратегії відновлюю чого процесу Футбольної команди, адже самі найскладніші методики релаксу та процедур що повертають втрачені сили - в Naturel перевтілюються у легку і комфортну «гру» із своїми правилами і переможними моментами!

В Косметологічному центрі Naturel гравці Футбольного клубу Буковина проходили ряд процедур по відновленню м’язів після складних футбольних навантажень, оздоровленню проблемних стоп а також усунення втоми як фізичного так і морального характеру.

Для кожного гравця була обрана індивідуальна методика по усуненню необхідних проблем розроблена на основі кваліфікованої діагностики лікарів Косметологічного центру Naturel.

Проблеми зі стопами, які виникають у футболістів під час напруженої гри допоміг вирішити професійний подолог. Було усунуто глибокі мозолі, які здійснювали високий тиск та несли непотрібне навантаження на стопу. Лікарем косметологом із допомогою професійного обладнання було усунуто п’яткову шпору, а також було попереджено появу нових мозолей в майбутньому, що могли призвести до проблемних виступів на кістках та неправильній ходьбі, які в свою чергу дають окрему навантаження на хребет.

В Косметологічному центрі Naturel для процедур пресо терапії використовують Італійський апарат, який забезпечує потужну лімфо дренажну дію а також виступає одними із ефективніших методик лікування набряків в ногах та зняття гіпертонусу м’язів. Процедура є дуже комфортною і пацієнт разом із лікуванням отримує приємні відчуття релаксу. Після закінчення процедури у футболіста відзначилось неймовірне відчуття легкості та приємне тепло в усьому тілі, і спортсмен готовий до нових звершень та перемог.

Процедура Stoun терапії допомогла розслабити все тіло після тренувань, адже напів-дорогоцінні, вулканічної природи камінці надали максимальне відчуття релаксу, відновили емоційний баланс, зняли м’язову напругу. Stoun терапія - чудова можливість зарядити себе енергією.

Єдина в Україні SPA кушетка, з ефектом невагомості та хамаму, на якій проводили процедуру OSMO-термії, допомогла відновити максимальний рівень мінералізації в організмі, вивести всі шлаки і токсини та навіть скинути лишні кілограми. По завершенню процедури футболіст відчув неймовірну легкість, свіжість та сили до нових здобутків!

Здоров’я і спорт невід’ємна частина одне дного!

Тому: Буковина Вперед! Наша підтримка з тобою!